Acces la conținutul paginii (apăsați tasta „Enter”)
Acces direct la meniul limbilor (apăsați tasta „Enter”)
Acces direct la meniul de căutare (apăsați tasta „Enter”)
RO - română
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Actualitate
Teme
Deputaţi europeni
Despre Parlament
Şedinţa plenară
Comisii
Delegaţii
Alegeri
Alte site-uri web
Alte site-uri web
Actualitate
Teme
Deputaţi europeni
Despre Parlament
Şedinţa plenară
Comisii
Delegaţii
Alegeri
Multimedia Centre
Site-ul Preşedintelui
Secretariatul General
Think tank
EP Newshub
În serviciul dumneavoastră
Vizite
Legislative train
Contracte și subvenții
Înregistrare
Portalul de date deschise
Biroul de legǎturǎ
Deputați europeni
Parlamentul European
Căutare
Căutare
Vă rugăm să completați acest câmp.
Parlamentul European
Căutare
Meniu
Prima pagină
Căutare
Căutare avansată
Căutare în hemiciclu
Căutare în tabelul încrucișat
Lista completă
Noi / foști
Noi deputați
Foști deputați
Asistenți
Repertoriu
Căutați reuniunile deputaților
Etică și transparență
Despre normele aplicabile deputaților
Despre intergrupuri
Căutare avansată
Numele
Grupuri politice
Toate grupurile politice
Grupul Partidului Popular European (Creștin Democrat)
Grupul Alianței Progresiste a Socialiștilor si Democraților din Parlamentul European
Grupul Renew Europe
Grupul Verzilor/Alianța Liberă Europeană
Grupul Conservatorilor și Reformiștilor Europeni
Grupul Identitate și Democrație
Grupul Stângii din Parlamentul European - GUE/NGL
Deputați neafiliați
Țară
Toate țările
Belgia
Bulgaria
Cehia
Danemarca
Germania
Estonia
Irlanda
Grecia
Spania
Franța
Croația
Italia
Cipru
Letonia
Lituania
Luxemburg
Ungaria
Malta
Țările de Jos
Austria
Polonia
Portugalia
România
Slovenia
Slovacia
Finlanda
Suedia
Circumscripțiile electorale
Toate circumscripțiile
Organe politice
Toate organele
Comisii
Delegații
Alte organe
Comisii sau delegații, în funcție de câmpul precedent
Toate
Căutare
Căutare
Rezultat(e): 102
Descărcați în format PDF
Descărcați în format XML
Atidzhe ALIEVA-VELI
Grupul Renew Europe
Bulgaria
Movement for Rights and Freedoms
Abir AL-SAHLANI
Grupul Renew Europe
Suedia
Centerpartiet
Catherine AMALRIC
Grupul Renew Europe
Franța
Parti Radical
Barry ANDREWS
Grupul Renew Europe
Irlanda
Fianna Fáil Party
Andrus ANSIP
Grupul Renew Europe
Estonia
Eesti Reformierakond
Petras AUŠTREVIČIUS
Grupul Renew Europe
Lituania
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Malik AZMANI
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
José Ramón BAUZÁ DÍAZ
Grupul Renew Europe
Spania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Stéphane BIJOUX
Grupul Renew Europe
Franța
La République en marche
Izaskun BILBAO BARANDICA
Grupul Renew Europe
Spania
Partido Nacionalista Vasco
Vlad-Marius BOTOŞ
Grupul Renew Europe
România
Uniunea Salvați România
Gilles BOYER
Grupul Renew Europe
Franța
Horizons
Sylvie BRUNET
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Démocrate
Jordi CAÑAS
Grupul Renew Europe
Spania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Pascal CANFIN
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Fabio Massimo CASTALDO
Grupul Renew Europe
Italia
AZIONE
Catherine CHABAUD
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Démocrate
Dita CHARANZOVÁ
Grupul Renew Europe
Cehia
Independent
Olivier CHASTEL
Grupul Renew Europe
Belgia
Mouvement Réformateur
Asger CHRISTENSEN
Grupul Renew Europe
Danemarca
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Ilana CICUREL
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Dacian CIOLOŞ
Grupul Renew Europe
România
REPER
Katalin CSEH
Grupul Renew Europe
Ungaria
Momentum
Nicola DANTI
Grupul Renew Europe
Italia
Italia Viva – Il Centro
Jérémy DECERLE
Grupul Renew Europe
Franța
LISTE L'EUROPE ENSEMBLE
Martina DLABAJOVÁ
Grupul Renew Europe
Cehia
Independent
Anna Júlia DONÁTH
Grupul Renew Europe
Ungaria
Momentum
Lucia ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ
Grupul Renew Europe
Slovacia
Independent
Engin EROGLU
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Wähler
Laurence FARRENG
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Démocrate
Giuseppe FERRANDINO
Grupul Renew Europe
Italia
AZIONE
Valter FLEGO
Grupul Renew Europe
Croația
Istarski demokratski sabor - Dieta democratica istriana
Claudia GAMON
Grupul Renew Europe
Austria
NEOS – Das Neue Österreich
Vlad GHEORGHE
Grupul Renew Europe
România
Independent
Andreas GLÜCK
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Demokratische Partei
Charles GOERENS
Grupul Renew Europe
Luxemburg
Parti démocratique
Sandro GOZI
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Bart GROOTHUIS
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Klemen GROŠELJ
Grupul Renew Europe
Slovenia
GS
Christophe GRUDLER
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Démocrate
Bernard GUETTA
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Svenja HAHN
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Demokratische Partei
Valérie HAYER
Grupul Renew Europe
Franța
Renaissance
Martin HLAVÁČEK
Grupul Renew Europe
Cehia
ANO 2011
Martin HOJSÍK
Grupul Renew Europe
Slovacia
Progresívne Slovensko
Jan HUITEMA
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Ivars IJABS
Grupul Renew Europe
Letonia
Attīstībai/Par!
Sophia IN 'T VELD
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Independent
Irena JOVEVA
Grupul Renew Europe
Slovenia
GS
Pierre KARLESKIND
Grupul Renew Europe
Franța
La République en marche
Karin KARLSBRO
Grupul Renew Europe
Suedia
Liberalerna
Elsi KATAINEN
Grupul Renew Europe
Finlanda
Suomen Keskusta
Michael KAUCH
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Demokratische Partei
Billy KELLEHER
Grupul Renew Europe
Irlanda
Fianna Fáil Party
Fabienne KELLER
Grupul Renew Europe
Franța
Agir - La Droite constructive
Ondřej KNOTEK
Grupul Renew Europe
Cehia
ANO 2011
Moritz KÖRNER
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Demokratische Partei
Ondřej KOVAŘÍK
Grupul Renew Europe
Cehia
ANO 2011
Georgios KYRTSOS
Grupul Renew Europe
Grecia
Independent
Ilhan KYUCHYUK
Grupul Renew Europe
Bulgaria
Movement for Rights and Freedoms
Guy LAVOCAT
Grupul Renew Europe
Franța
Renaissance
Nathalie LOISEAU
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Morten LØKKEGAARD
Grupul Renew Europe
Danemarca
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Bergur Løkke RASMUSSEN
Grupul Renew Europe
Danemarca
MODERATERNE
Karen MELCHIOR
Grupul Renew Europe
Danemarca
Independent
Jozef MIHÁL
Grupul Renew Europe
Slovacia
Independent
Iskra MIHAYLOVA
Grupul Renew Europe
Bulgaria
Movement for Rights and Freedoms
Alin MITUȚA
Grupul Renew Europe
România
REPER
Ulrike MÜLLER
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Wähler
Caroline NAGTEGAAL
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Javier NART
Grupul Renew Europe
Spania
Independiente
Jan-Christoph OETJEN
Grupul Renew Europe
Germania
Freie Demokratische Partei
Max ORVILLE
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Démocrate
Urmas PAET
Grupul Renew Europe
Estonia
Eesti Reformierakond
Maite PAGAZAURTUNDÚA
Grupul Renew Europe
Spania
Delegación Ciudadanos Europeos
Mauri PEKKARINEN
Grupul Renew Europe
Finlanda
Suomen Keskusta
Morten PETERSEN
Grupul Renew Europe
Danemarca
Det Radikale Venstre
Dragoş PÎSLARU
Grupul Renew Europe
România
REPER
Eva Maria POPTCHEVA
Grupul Renew Europe
Spania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Erik POULSEN
Grupul Renew Europe
Danemarca
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Samira RAFAELA
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Democraten 66
Frédérique RIES
Grupul Renew Europe
Belgia
Mouvement Réformateur
Catharina RINZEMA
Grupul Renew Europe
Țările de Jos
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Dominique RIQUET
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Radical Social-Libéral
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Grupul Renew Europe
Spania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Monica SEMEDO
Grupul Renew Europe
Luxemburg
Fokus
Susana SOLÍS PÉREZ
Grupul Renew Europe
Spania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Ramona STRUGARIU
Grupul Renew Europe
România
REPER
Róża THUN UND HOHENSTEIN
Grupul Renew Europe
Polonia
Polska 2050
Irène TOLLERET
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Jana TOOM
Grupul Renew Europe
Estonia
Eesti Keskerakond
Nils TORVALDS
Grupul Renew Europe
Finlanda
Svenska folkpartiet
Dragoş TUDORACHE
Grupul Renew Europe
România
REPER
Hilde VAUTMANS
Grupul Renew Europe
Belgia
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Marie-Pierre VEDRENNE
Grupul Renew Europe
Franța
Mouvement Démocrate
Guy VERHOFSTADT
Grupul Renew Europe
Belgia
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Adrián VÁZQUEZ LÁZARA
Grupul Renew Europe
Spania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Emma WIESNER
Grupul Renew Europe
Suedia
Centerpartiet
Michal WIEZIK
Grupul Renew Europe
Slovacia
Progresívne Slovensko
Salima YENBOU
Grupul Renew Europe
Franța
Renaissance
Stéphanie YON-COURTIN
Grupul Renew Europe
Franța
Liste Renaissance
Marco ZULLO
Grupul Renew Europe
Italia
Independent