Willem ALBERS : prima legislatură 

Grupuri politice 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupul Socialist - Membru

Partide naţionale 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Țările de Jos)

Membru 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Comisia pentru transporturi
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegația pentru relațiile cu Yugoslavia