Antonios GEORGIADIS : prima legislatură 

Grupuri politice 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Grupul Socialist - Membru
  • 02-11-1981 / 05-07-1982 : Grupul Socialist - Membru

Partide naţionale 

  • 01-01-1981 / 18-05-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grecia)
  • 02-11-1981 / 05-07-1982 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grecia)

Membru 

  • 09-02-1981 / 05-07-1982 : Comisia pentru bugete