Jason AZZOPARDI : a cincea legislatură 

Grupuri politice 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Grupul Partidului Popular European (Creștin-Democrat) și al Democraților Europeni - Observator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupul Partidului Popular European (Creștin-Democrat) și al Democraților Europeni - Membru

Partide naţionale 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Membru 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Comisia pentru pescuit
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Comisia pentru politică regională, transporturi și turism

Observator 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Comisia pentru pescuit
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Comisia pentru politică regională, transporturi și turism

all-activities 

Contribuțiile la dezbaterile în plen 
Discursurile susținute în cadrul ședințelor plenare și declarațiile scrise referitoare la dezbaterile în plen. Articolul 204 și articolul 171 alineatul (11)