Andrzej Karol GAWŁOWSKI : a cincea legislatură 

Grupuri politice 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Grupul Parlamentar al Paridului Socialist European - Observator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupul Parlamentar al Paridului Socialist European - Membru

Partide naţionale 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polonia)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polonia)

Membru 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Comisia pentru afaceri constituționale

Observator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Comisia pentru afaceri constituționale

all-activities 

Contribuțiile la dezbaterile în plen 
Discursurile susținute în cadrul ședințelor plenare și declarațiile scrise referitoare la dezbaterile în plen. Articolul 204 și articolul 171 alineatul (11)