Sirkka-Liisa ANTTILA : a patra legislatură 

Grupuri politice 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Greupul Partidului European al Liberalilor, Democraților și Reformatorilor - Membră

Partide naţionale 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Finlanda)

Membru 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Comisia pentru agricultură și dezvoltare rurală
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Comisia pentru agricultură și dezvoltare rurală

Membru supleant 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Comisia pentru afaceri economice și monetare și pentru politica industrială
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Comisia pentru drepturile femeii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegația pentru relațiile cu Letonia
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Comisia pentru afaceri economice și monetare și pentru politica industrială
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegația la Comisia parlamentară mixtă UE-Letonia