Holger GUSTAFSSON : a patra legislatură 

Grupuri politice 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupul Partidului Popular European (Grupul Creștin-Democrat) - Membru

Partide naţionale 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Kristdemokratiska samhällspartiet (Suedia)

Membru 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegația pentru relațiile cu țările membre ale ASEAN, Asia de Sud-Est și cu Republica Coreea
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Comisia pentru ocuparea forței de muncă și afaceri sociale
  • 07-04-1995 / 08-10-1995 : Subcomisia pentru drepturile omului
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegația pentru relațiile cu țările membre ale ASEAN, Asia de Sud-Est și cu Republica Coreea

Membru supleant 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Comisia pentru afaceri externe