Maren GÜNTHER : a patra legislatură 

Grupuri politice 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Grupul Partidului Popular European (Grupul Creștin-Democrat) - Membră
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Grupul Partidului Popular European (Grupul Creștin-Democrat) - Membră a Biroului

Partide naţionale 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Germania)

Vicepreședintă 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegația la Comisia parlamentară mixtă UE-Malta

Membru 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Comisia pentru dezvoltare și cooperare
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcomisia pentru securitate și dezarmare
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegația la Comisia parlamentară mixtă UE-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegația la Comisia parlamentară mixtă UE-Malta
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegația la Comisia parlamentară mixtă UE-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Comisia pentru dezvoltare și cooperare
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcomisia pentru securitate și dezarmare

Membru supleant 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Comisia pentru cultură, tineret, educație și mass-media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Comisia pentru cultură, tineret, educație și mass-media
  • 03-04-1998 / 19-07-1999 : Comisia pentru afaceri externe, securitate și politica de apărare