Giorgio ALMIRANTE : a doua legislatură 

Grupuri politice 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Grupul liniilor europene - Membru

Partide naţionale 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italia)

Membru 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Comisia pentru politică regională și amenajarea teritoriului
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Comisia instituțională

Membru supleant 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Comisia pentru relații economice externe
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Comisia instituțională
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Comisia pentru relații economice externe