Rochtain ar inneachar an leathanaigh (brúigh ‘Enter’)
Rochtain dhíreach ar roghchlár na dteangacha (brúigh ‘Enter’)
Rochtain dhíreach ar an roghchlár cuardaigh (brúigh ‘Enter’)
GA - Gaeilge
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Nuacht
Topaicí
Feisirí
Maidir leis an bParlaimint
Seisiún iomlánach
Coistí
Toscaireachtaí
Toghcháin
Suíomhanna gréasáin eile
Suíomhanna gréasáin eile
Nuacht
Topaicí
Feisirí
Maidir leis an bParlaimint
Seisiún iomlánach
Coistí
Toscaireachtaí
Toghcháin
Multimedia Centre
Láithreán gréasáin Uachtarán
Ard-Rúnaíocht
Meitheal Mhachnaimh
EP Newshub
Faoi do réir
Cuairteanna
Legislative train
Conarthaí agus deontais
Cláraigh
Tairseach Sonraí Oscailte
Hoifigí idirchaidrimh
Feisirí
Parlaimint na hEorpa
Cuardaigh
Cuardaigh
Comhlánaigh an réimse seo le do thoil
Parlaimint na hEorpa
Cuardaigh
Roghchlár
Baile
Cuardaigh
Cuardach casta
Brabhsáil an Seomra Tionóil
Brabhsáil an tábla
Liosta iomlán
Isteach/Amach
Feisirí atá ar tí dul i mbun oifige
Feisirí atá ar tí oifig a fhágáil
Cúntóirí
Eolaire
Cuardaigh cruinnithe na bhFeisirí
Eitic agus trédhearcacht
Eolas faoi rialacha do na Feisirí
Eolas faoi idirghrúpaí
Cuardach casta
Ainm
Grúpaí polaitiúla
Na grúpaí polaitiúla uile
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
Grúpa Renew Europe
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
An Grúpa do Choimeádaigh agus Leasaitheoirí na hEorpa
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
Feisirí Neamhcheangailte
Tír
Na tíortha uile
an Bheilg
an Bhulgáir
an tSeicia
an Danmhairg
an Ghearmáin
an Eastóin
Éire
an Ghréig
an Spáinn
an Fhrainc
an Chróit
an Iodáil
an Chipir
an Laitvia
an Liotuáin
Lucsamburg
an Ungáir
Málta
an Ísiltír
an Ostair
an Pholainn
an Phortaingéil
an Rómáin
an tSlóivéin
an tSlóvaic
an Fhionlainn
an tSualainn
Toghlaigh
Na toghlaigh uile
Comhlachtaí polaitiúla
Na comhlachtaí uile
Coistí
Toscaireachtaí
Comhlachtaí eile
Coistí nó Toscaireachtaí, ag brath ar an réimse roimhe seo
Uile
Cuardaigh
Cuardaigh
Toradh/Torthaí: 79
Íoslódáil i bhformáid PDF
Íoslódáil i bhformáid XML
François ALFONSI
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Régions et Peuples Solidaires
Catherine AMALRIC
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Parti Radical
Mathilde ANDROUËT
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Manon AUBRY
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
an Fhrainc
La France Insoumise
Jordan BARDELLA
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Nicolas BAY
An Grúpa do Choimeádaigh agus Leasaitheoirí na hEorpa
an Fhrainc
Reconquête!
Aurélia BEIGNEUX
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
François-Xavier BELLAMY
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Stéphane BIJOUX
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
La République en marche
Dominique BILDE
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Benoît BITEAU
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Gilles BOYER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Horizons
Annika BRUNA
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Sylvie BRUNET
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Pascal CANFIN
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Damien CARÊME
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Catherine CHABAUD
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Patricia CHAGNON
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Leila CHAIBI
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
an Fhrainc
La France Insoumise
Ilana CICUREL
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Christophe CLERGEAU
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Parti socialiste
Nathalie COLIN-OESTERLÉ
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les centristes
Gilbert COLLARD
Feisirí Neamhcheangailte
an Fhrainc
Divers droite
David CORMAND
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Arnaud DANJEAN
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Marie DAUCHY
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Jérémy DECERLE
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
LISTE L'EUROPE ENSEMBLE
Gwendoline DELBOS-CORFIELD
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Karima DELLI
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Geoffroy DIDIER
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Pascal DURAND
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Liste Renaissance
Laurence FARRENG
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Jean-Paul GARRAUD
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Raphaël GLUCKSMANN
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Place publique
Sandro GOZI
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Catherine GRISET
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Christophe GRUDLER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Claude GRUFFAT
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Bernard GUETTA
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Sylvie GUILLAUME
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Parti socialiste
Valérie HAYER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Renaissance
Brice HORTEFEUX
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Jean-François JALKH
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
France JAMET
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Virginie JORON
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Hervé JUVIN
Feisirí Neamhcheangailte
an Fhrainc
Indépendant
Pierre KARLESKIND
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
La République en marche
Fabienne KELLER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Agir - La Droite constructive
Jean-Lin LACAPELLE
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Aurore LALUCQ
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Place publique
Pierre LARROUTUROU
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Nouvelle Donne
Guy LAVOCAT
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Renaissance
Gilles LEBRETON
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Nathalie LOISEAU
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Thierry MARIANI
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Lydie MASSARD
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Régions et Peuples Solidaires
Emmanuel MAUREL
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
an Fhrainc
Gauche républicaine et socialiste
Nora MEBAREK
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
an Fhrainc
Parti socialiste
Marina MESURE
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
an Fhrainc
La France Insoumise
Eric MINARDI
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Nadine MORANO
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Philippe OLIVIER
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Younous OMARJEE
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
an Fhrainc
La France Insoumise
Max ORVILLE
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Anne-Sophie PELLETIER
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
an Fhrainc
La France Insoumise
Maxette PIRBAKAS
Feisirí Neamhcheangailte
an Fhrainc
Indépendant
Dominique RIQUET
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Radical Social-Libéral
Jérôme RIVIÈRE
Feisirí Neamhcheangailte
an Fhrainc
Indépendant
Caroline ROOSE
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
André ROUGÉ
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
an Fhrainc
Rassemblement national
Laurence SAILLIET
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Anne SANDER
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
an Fhrainc
Les Républicains
Mounir SATOURI
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
François THIOLLET
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Irène TOLLERET
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Marie TOUSSAINT
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
an Fhrainc
Europe Écologie
Marie-Pierre VEDRENNE
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Salima YENBOU
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Renaissance
Stéphanie YON-COURTIN
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance