Vsebina strani (pritisnite tipko Enter)
Jezikovni meni (pritisnite tipko Enter)
Iskalni meni (pritisnite tipko Enter)
SL - slovenščina
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Novice
Teme
Poslanci EP
O Parlamentu
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Volitve
Druga spletišča
Druga spletišča
Novice
Teme
Poslanci EP
O Parlamentu
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Volitve
Multimedia Centre
Spletno mesto predsednika
Generalni sekretariat
Think tank
EP Newshub
Vam na voljo
Obiskanost
Legislative train
Pogodbe in donacije
Register
Portal odprtih podatkov
Pisarne za stike
Odbori
Evropski parlament
Iskanje
Iskanje
Prosimo, izpolnite to polje
SEDE
Evropski parlament
Iskanje
Meni
Izberite želeni odbor
Izberite želeni odbor
Vsi odbori - domača stran
Zunanje zadeve
Človekove pravice
Varnost in obramba
Razvoj
Mednarodna trgovina
Proračun
Proračunski nadzor
Ekonomske in monetarne zadeve
Davčne zadeve
Zaposlovanje in socialne zadeve
Okolje, javno zdravje in varnost hrane
Javno zdravje
Industrija, raziskave in energetika
Notranji trg in varstvo potrošnikov
Promet in turizem
Regionalni razvoj
Kmetijstvo in razvoj podeželja
Ribištvo
Kultura in izobraževanje
Pravne zadeve
Državljanske svoboščine, pravosodje in notranje zadeve
Ustavne zadeve
Odbor za pravice žensk in enakost spolov
Peticije
Boj proti raku
Pandemija COVID-19: pridobljene izkušnje in priporočila za prihodnost
Posebni odbor o tujem vmešavanju in dezinformacijah ter za večjo integriteto v EP
Tuje vmešavanje v vse demokratične procese v Evropski uniji, tudi dezinformacije
Umetna inteligenca v digitalni dobi
Zaščita živali med prevozom
Uporaba programa Pegasus in podobne vohunske programske opreme za nadzor
Dostop do strani
SEDE
Domov
Ne zamudite
Člani
Sporočila za javnost
Publikacije
Seje
Sejni dokumenti
Webstreaming
Glasovanja
Zapisniki
Dokumenti
Zadnji dokumenti
Iskanje
Tekoče delo
Dogodki
Predstavitve
Delavnice
Dodatne analize
Zadnji dokumenti
Iskanje
Predstavitev
O nas
Nazaj
SEDE
Domov
Člani
Člani
Naložite celoten seznam
Nathalie LOISEAU
Predsednica
Renew
Francija
Nikos PAPANDREOU
Podpredsednik
S&D
Grčija
Rasa JUKNEVIČIENĖ
Podpredsednica
PPE
Litva
Özlem DEMIREL
Podpredsednica
The Left
Nemčija
Lukas MANDL
Podpredsednik
PPE
Avstrija
Attila ARA-KOVÁCS
Član
S&D
Madžarska
Petras AUŠTREVIČIUS
Član
Renew
Litva
Traian BĂSESCU
Član
PPE
Romunija
Krzysztof BREJZA
Član
PPE
Poljska
Fabio Massimo CASTALDO
Član
Renew
Italija
Arnaud DANJEAN
Član
PPE
Francija
Anna FOTYGA
Članica
ECR
Poljska
Markéta GREGOROVÁ
Članica
Verts/ALE
Češka
Maximilian KRAH
Član
ID
Nemčija
Jean-Lin LACAPELLE
Član
ID
Francija
Javi LÓPEZ
Član
S&D
Španija
Claudiu MANDA
Član
S&D
Romunija
Vangelis MEIMARAKIS
Član
PPE
Grčija
Sven MIKSER
Član
S&D
Estonija
Javier NART
Član
Renew
Španija
Hannah NEUMANN
Članica
Verts/ALE
Nemčija
Gheorghe-Vlad NISTOR
Član
PPE
Romunija
Urmas PAET
Član
Renew
Estonija
Mounir SATOURI
Član
Verts/ALE
Francija
Tom VANDENKENDELAERE
Član
PPE
Belgija
Alexandr VONDRA
Član
ECR
Češka
Mick WALLACE
Član
The Left
Irska
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
Član
ECR
Poljska
Elena YONCHEVA
Članica
S&D
Bolgarija
Mazaly AGUILAR
Namestnica
ECR
Španija
Alviina ALAMETSÄ
Namestnica
Verts/ALE
Finska
Anna BONFRISCO
Namestnica
ID
Italija
Jerzy BUZEK
Namestnik
PPE
Poljska
Clare DALY
Namestnica
The Left
Irska
Filip DE MAN
Namestnik
ID
Belgija
Michael GAHLER
Namestnik
PPE
Nemčija
Raphaël GLUCKSMANN
Namestnik
S&D
Francija
Bart GROOTHUIS
Namestnik
Renew
Nizozemska
Klemen GROŠELJ
Namestnik
Renew
Slovenija
Christophe GRUDLER
Namestnik
Renew
Francija
Eero HEINÄLUOMA
Namestnik
S&D
Finska
Assita KANKO
Namestnica
ECR
Belgija
Zdzisław KRASNODĘBSKI
Namestnik
ECR
Poljska
Miriam LEXMANN
Namestnica
PPE
Slovaška
Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Namestnik
PPE
Španija
David McALLISTER
Namestnik
PPE
Nemčija
Jaak MADISON
Namestnik
ID
Estonija
Costas MAVRIDES
Namestnik
S&D
Ciper
Dace MELBĀRDE
Namestnica
PPE
Latvija
Juozas OLEKAS
Namestnik
S&D
Litva
Manu PINEDA
Namestnik
The Left
Španija
Joachim SCHUSTER
Namestnik
S&D
Nemčija
Dragoş TUDORACHE
Namestnik
Renew
Romunija
Mihai TUDOSE
Namestnik
S&D
Romunija
Thomas WAITZ
Namestnik
Verts/ALE
Avstrija
Theodoros ZAGORAKIS
Namestnik
PPE
Grčija
Željana ZOVKO
Namestnica
PPE
Hrvaška